Бренд:
Код товару:
D-CCTC-04984
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Мультипіч CECOTEC Cecofry Supreme 8000
Сучасна та потужна дієтична мультипіч CECOTEC Cecofry Supreme готує Ваші улюблені страви з мінімальною кількістю олії. За допомогою високої потужності роботи в 1800Вт і 10 встановлених режимів приготування, робить Ваші рецепти соковитими та хрусткими.
Особливості:
Сучасний та компактний дизайн.
Ємність для приготування об'ємом 8л.
Висока потужність.
Точне регулювання температури.
10 встановлених режимів приготування.
Функція попереднього нагріву.
Страви для всієї родини
Мультипіч CECOTEC має досить велику ємність для готування об'ємом 8л., що дозволяє комфортно готувати будь-які страви, не турбуючись про те, що доведеться готувати кілька порцій.
Високоефективне готування
Готуйте найрізноманітніші страви швидко і легко завдяки величезній потужності в 1800 Вт і насолоджуйтесь улюбленими рецептами, приготовленими максимально швидко і смачно.
Багатофункціональне управління
Завдяки 10 попередньо налаштованим меню, Ви можете вибрати необхідний рецепт якої збираєтеся приготувати, а мультипіч відрегулює час і температуру, щоб страва вийшла ідеальною.
Соковиті та хрусткі страви
Регулюйте температуру мультипечі від 30 до 230 градусів за Цельсієм і експериментуйте з новими способами приготування, щоб досягти смаку, якого ви ніколи раніше не куштували.
Функція висушування
Мультипіч CECOTEC дозволяє готувати за мінімальної температури 30 градусів за Цельсієм, щоб ви могли навіть висушити свіжі фрукти або овочі.
Легке та зрозуміле управління
Завдяки багатофункціональній сенсорній панелі управління ви отримуєте повний контроль над кожним приготуванням найзручнішим та найшвидшим способом.
Попереднє нагрівання
Розігрійте мультипіч і почніть готувати за ідеальної температури з першої секунди, для досягнення ідеальної соковитості Ваших страв.
Високоякісні матеріали
Мультипіч CECOTEC Cecofry Supreme має гарний дизайн з обробкою з нержавіючої сталі, що підвищує стійкість та довговічність у тривалому використанні.
| Характеристики | |
| Smart управління | Ні |
| Вага | 6 кг |
| Габарити | 40 х 31 х 40 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Знімна чаша | Ні |
| Кількість програм | 10 шт |
| Колір | нержавіюча сталь та чорний |
| Кришка | знімна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Модель | Cecofry Supreme 8000 |
| Нагрівальний елемент | ТІН |
| Нековзні ніжки | Відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 8 л |
| Оглядове вікно | відсутнє |
| Потужність | 1800 Вт |
| Програми | випічка, гриль на решітці, змаження у фритюрі, сушіння |
| Робоча температура | 30 - 230 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип управління | Сенсорне |











































































































