Бренд:
Код товару:
D-HF 5034 IBK
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Приготування на 50% швидше
Приготування смачних страв ще ніколи не було таким простим. Завдяки технології RealAir, попереднє нагрівання не потрібно, і ви готуєте на 50% швидше* - ви оціните економію часу.
8 автоматичних програм приготування
8 автоматичних програм приготування виключають здогади та розширюють різноманітність ваших страв.
До 90% менше жиру
Отримайте улюблені смакові відчуття зі зменшенням вмісту жиру до 90%*. Завдяки циркуляції гарячого повітря ваші страви будуть хрусткими зовні та ніжними всередині.
| Характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вага | 4.5 кг |
| Габарити | 31.5 x 26.5 x 27 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Знімна чаша | зі знімною чашею |
| Кількість програм | 8 шт |
| Колір | чорний |
| Кришка | немає |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | MultiFry 5 HF 5034 |
| Нагрівальний елемент | немає даних |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 6 л |
| Оглядове вікно | відсутнє |
| Потужність | 1700 Вт |
| Програми | заморожена картопля фрі, картопля, овочі, курка, риба, м`ясо, тістечка, розігрівання |
| Робоча температура | 80 - 220 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип управління | сенсорне керування |






























































































































