Бренд:
Код товару:
D-HD2350/80
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Особливості:
Насолоджуйтеся сендвічами, приготованими за Вашим смаком: апетитними, з розплавленою начинкою та ідеально золотисто-коричневою скоринкою з усіх боків.
Завдяки швидкому нагріванню мультимейкера потужністю 750 Вт можна легко підсмажити страви до хрусткої золотистої скоринки.
Пластини Cut and Seal не дозволяють начинці витікати.
Не потрібно вимикати мультимейкер з розетки, щоб увімкнути або вимкнути його.
Змінні пластини дозволяють готувати всі Ваші улюблені страви – від довгих хрустких паніні до сендвічів із начинкою і вафель!
Більше жодного прилипання та відмивання. Просто зніміть пластини та легко очистіть їх завдяки довговічному антипригарному покриттю.
Мультимейкер можна поставити вертикально для зручного зберігання на стільниці або в шафі.
З мультимейкером, який легко відкривається і закривається, ви завжди зможете приготувати ідеальні бутерброди.
| Характеристики | |
| Індикатор готовності | є |
| Індикатор роботи | є |
| Антипригарне покриття форми | є |
| Вага | 2.89 кг |
| Додатково | можливість вертикального зберігання |
| Змінні панелі | зі знімними панелями |
| Кількість відділень основної пластини | 4 відділення |
| Колір | чорний із сріблястим |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Пластини для вафель | є |
| Пластини для горішків | немає |
| Пластини для грилю | є |
| Пластини для кексів | немає |
| Пластини для печива | немає |
| Пластини для пончиків | немає |
| Пластини для сендвічів/бутербродів | є |
| Потужність | 750 Вт |
| Регулювання температури | відсутнє |
| Розміри | 26.3 х 18.3 х 29.4 см |
| Ручка, що не нагрівається | є |
| Тип | мультимейкер |






















































































































