Бренд:
Код товару:
TU-MCD200W
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Морозильна скриня із 200-літровою морозильною камерою - це надійний і функціональний пристрій для зберігання заморожених продуктів. З потужністю заморожування 12 кг на добу ви зможете легко зберігати свіжі продукти протягом тривалого часу. Клас енергоспоживання A+ робить його ефективним і економічним, а статична система охолодження та механічне управління забезпечують надійну роботу. Із компактними габаритами 84.5 х 90.5 х 54.5 см і класичним білим кольором цей морозильник легко впишеться в будь-який інтер'єр кухні.
| Характеристики | |
| Виробник | Milano |
| Висота | 84.5 см |
| Гарантія | 12 міс |
| Глибина | 54,5 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Колір | Білий |
| Об'єм морозильної камери | 200 л |
| Система охолодження | Статична |
| Тип камери | Скриня |
| Тип компресора | Поршневий |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина | 90.5 см |









































































































