- Бренд:
- Код товару:TU-VF-157 WH
- Доступно:Немає в наявностi
9 437 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Морозильна камера VF-157 є дуже практичною, оскільки має 5 прозорих полиць, які згодом дозволять вам дуже швидко знайти потрібні продукти. Корисний об'єм 157 літрів достатньо для зберігання продуктів як улітку, так і взимку. Панель керування розташована усередині морозильної камери. Морозильна камера Vivax VF-157 WH має клас енергоспоживання A+, що забезпечує дуже низьке споживання електроенергії, а корпус виконаний в універсальному білому кольорі. При бажанні можна змінити напрям відчинення дверей за допомогою дуже чітких інструкцій, що додаються. Морозильну камеру Vivax VF-157 WH вибирають користувачі, які мають велику потребу в заморожуванні, але не мають достатньо місця або просто хочуть практичності та компактності.
| Характеристики | |
| Вага | 40 кг |
| Виробник | Vivax |
| Висота | 142 см |
| Гарантія | 24 міс |
| Глибина | 55 см |
| Кількість відділень | 5 |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Колір | Білий |
| Країна | Китай |
| Об'єм морозильної камери | 157 л |
| Система охолодження | Статична |
| Споживана потужність | 213 кВт/рік |
| Тип камери | Камера |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина | 55 см |























































































































