Бренд:
Код товару:
TU-B1RFNE274W
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Морозильна камера BEKO B1RFNE274W - це ідеальне рішення для тих, хто цінує якість та надійність у зберіганні продуктів. Цей окремо прилад не тільки зручний у використанні, але і має ряд характеристик, що роблять його незамінним помічником на вашій кухні.З корисним об'ємом 220 літрів морозильна камера дозволяє зберігати велику кількість продуктів, зберігаючи їх свіжість і поживні властивості. Білий колір корпусу робить пристрій універсальним та придатним до будь-якого інтер'єру. Габарити морозильної камери становлять 151,5 см заввишки, 59,7 см завширшки і 70,9 см завглибшки, що дозволяє зручно розмістити її в будь-якому просторі.Перенавішувані дверцятаДверцята зі змінним напрямком відкривання залежно від дизайну кухні.На деяких кухнях дверцята холодильника мають відчинятися лише в певному напрямку. З перенавішуваними дверцятами ви зможете встановити петлі зліва чи справа та самостійно вирішити, у яку сторону відчинятиметься холодильник. Крім того, ви можете поставити два холодильники поряд і встановити петлі так, щоб дверцята в них відчинялися в протилежних напрямках.Загартоване склоМіцні скляні полиці.Завдяки полицям із загартованого скла вам не доведеться хвилюватися щоразу, коли ви ставите в холодильник велику та важку каструлю. Ці полиці вироблені із загартованого скла й витримують навантаження до 25 кг. Вони захищені від тріщин і подряпин набагато краще за звичайне скло, тому ви зможете без проблем зберігати на них важкі предмети.Дверцята зі зручним механізмом відкривання на 90 градусів.Деякі кухні сплановано так, що на них немає вільного місця або побутова техніка розташована в незручних місцях. Дверцята SmoothFit™ не виступають за межі бічної панелі, коли відчинені на 90 градусів, завдяки чому холодильник можна легко поставити в кутку або біля стіни, не жертвуючи зручністю. Контейнери для фруктів і овочів при цьому висуваються повністю.
| Характеристики | |
| Вага | 60 кг |
| Виробник | Beko |
| Висота | 151 см |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина | 71 см |
| Загальний об'єм | 220 л |
| Керування | Електронне |
| Клас енергоспоживання | Е |
| Колір | Білий |
| Країна | Туреччина |
| Система охолодження | NoFrost |
| Тип камери | Камера |
| Тип компресора | Звичайний |
| Ширина | 59,7 см |





































































































