- Бренд:
- Код товару:D-694Z1EA
- Доступно:Немає в наявностi
30 186 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Стильний та простий в розгортанні моноблок HP відмінно підходить для офісного чи домашнього користування. Великий 27-дюймовий FHD екран з IPS матрицею, вузькими рамками та антибліковим покриттям забезпечує високоякісне насичене зображення.
Потужний процесор AMD Ryzen з високопродуктивною графічною системою допоможе швидко та якісно реалізувати проекти різних рівнів складності.
Моноблок HP стане вашим незмінним помічником для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Він оснащений True Vision HD веб-камерою, вбудованими мікрофонами та двома динаміками по 2 Вт.
HDMI вихід та чотири USB Type-A порти (два з яких підтримують швидкість обміну даними 5 Гб/с) дозволяють підключити усе необхідне обладнання. Бездротові технологій Wi-Fi та Bluetooth забезпечують швидкий обмін даними як в мережах так і з периферійними пристроями. Моноблок також оснащений портом RJ-45.
Моноблок HP постачається з дротовим комплектом клавіатури й миші HP 225.
Потужний процесор AMD Ryzen з високопродуктивною графічною системою допоможе швидко та якісно реалізувати проекти різних рівнів складності.
Моноблок HP стане вашим незмінним помічником для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Він оснащений True Vision HD веб-камерою, вбудованими мікрофонами та двома динаміками по 2 Вт.
HDMI вихід та чотири USB Type-A порти (два з яких підтримують швидкість обміну даними 5 Гб/с) дозволяють підключити усе необхідне обладнання. Бездротові технологій Wi-Fi та Bluetooth забезпечують швидкий обмін даними як в мережах так і з периферійними пристроями. Моноблок також оснащений портом RJ-45.
Моноблок HP постачається з дротовим комплектом клавіатури й миші HP 225.
| Характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | 5.0 |
| DisplayPort | Є |
| HDMI | Є |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність HDD накопичувача | Ні |
| Ємність SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.7 – 4.1 ГГц |
| Вага | 6.59 кг |
| Веб-камера | 0.92 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.6x475.8x20.8 мм |
| Діагональ екрану | 27" |
| кількість ядер | 4 |
| Кардрідер | Ні |
| Колір | Білий |
| Мікрофон | Є |
| Модель відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Модель процесора | 5425U |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | Ні |
| Операційна система | DOS |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Роздільна здатність екрану | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Серія процесора | AMD Ryzen 3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |






















































































































