- Бренд:
- Код товару:862215
- Доступно:Немає в наявностi
Стильний, багатофункціональний і простий в розгортанні моноблок HP Pavilion 24-ca2011uaвідмінно підходить для офісного чи домашнього користування. Його FHD екран з IPS матрицею, вузькими рамками та антибліковим покриттям відтворює високоякісне насичене зображення.
Потужний процесор Intel® Core™ 13-го покоління з високопродуктивною інтегрованою графічною системою допоможе швидко та якісно реалізувати проєкти різних рівнів складності. Здійснюйте швидкий обмін даними з накопичувачем PCIe SSD об’ємом 512 ГБ.
Моноблок HP Pavilion 24-ca2011ua стане вашим незмінним помічником для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Він оснащений висувною 5 МП True Vision веб-камерою з вбудованими мікрофонами та аудіосистемою від Bang&Olufsen, яка забезпечує чистий та виразний звук.
Порти HDMI-in, HDMI-out, чотири USB Type-A та один USB Type-С дозволяють підключити усе необхідне обладнання. Встановлюйте з'єднання з мережею за допомогою інтерфейсу RJ-45 або бездротової технології Wi-Fi 6, здійснюйте швидкий обмін даними з периферійними пристроями, використовуючи технологію Bluetooth 5.0.
Моноблок HP Pavilion 24-ca2011ua постачається з бездротовим комплектом клавіатури та миші.
| Характеристики | |
| Bluetooth | Так |
| Wi-Fi | Так |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Вага | 6.4 кг |
| Вага, кг | 6,4 |
| Вбудовані динаміки | 1 |
| Вбудована Інтернет Камера | 1 |
| Вбудований мікрофон | 1 |
| Встановлена ОС | DOS |
| Габарити (ВхШхГ) | 427.8 x 540.2 x 171.2 |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 730 |
| Діагональ | 23,8 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Кількість слотів | 2 шт |
| кількість ядер | 10 ядер |
| Клавіатура | Так |
| Колір | Білий |
| Комплектація | бездротові клавіатура та миша |
| Миша | Так |
| Модель | 13400T |
| Модель відеокарти | 730 |
| Об'єм SSD, ГБ | 512 |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті, ГБ | 16 |
| оптичний привід | Ні |
| Особливості | Висувна вебкамера HP True Vision 5 Mp із вбудованими мікрофонами, Стереодинаміки від Bang&Olufsen |
| Попередньо встановлена ОС | DOS |
| Порти | 1 x HDMI-in, 1 x HDMI-out, 2 x USB 3.2, 2 x USB 2.0, 1 x USB Type-C, 1 x RJ-45, комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофону |
| Потужність БЖ | 150 Вт |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Регулювання нахилу | 5° вперед і 20° тому |
| Роз'єми | 2 x USB 2.0 |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Розподільна здатність | 1920x1080 пікс |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Сеть | Gigabit Ethernet |
| Тактова частота | 3200 МГц |
| Тактова частота з Turbo Boost / Core | 4.4 ГГц |
| Тип | Моноблок |
| Тип відеокарти | Вбудована |
| Тип графічного чіпсета | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Частота процесора | 1.3 ГГц |
| Частота, ГГц | 1,3 |

































































































































