- Бренд:
- Код товару:LB-INV09
- Доступно:Немає в наявностi
Інвертор Green Cell має не тільки розетки, до яких можна підключати електричні пристрої, а й USB-порт для заряджання невеликих гаджетів, таких як смартфон або планшет.
Повна безпека – не турбуйтеся про перенапругу, з пристроєм Green Cell ваше обладнання завжди у безпеці. Перетворювач має ряд захисту та сертифікатів, так що працює без перешкод
Чиста синусоїда - відмінно працює з пристроями, яким потрібне постійне живлення, ідентичне тому, що є в розетці.
| Характеристики | |
| Вага | 1921 р |
| Вихідна напруга | 230V |
| Вхідна напруга | 12V |
| ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ | 264x135x76 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість мережевих розеток | 1шт |
| Корисна потужність | 1000W |
| Порти USB | 1шт |
| Синусоїда | Чиста |
| Штрих код | 5902719427886 |





































































































