- Бренд:
- Код товару:LB-INV22
- Доступно:Немає в наявностi
Портативна розетка - автомобільний перетворювач - це пристрій, який дозволяє використовувати електроприлади де б ви не знаходилися, навіть далеко від домашнього джерела живлення.
Універсальність - інвертор Green Cell має не тільки розетки, до яких можна підключати електричні пристрої, а й USB-порт для заряджання невеликих гаджетів, таких як смартфон або планшет.
| Характеристики | |
| Вага | 3400г |
| Вихідна напруга | 230V |
| Вхідна напруга | 12V |
| ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ | 312x178x78 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Корисна потужність | 1500W |
| Порти USB | 1шт |
| Синусоїда | Чиста |
| Штрих код | 5903317228387 |







































































































