Бренд:
Код товару:
D-Nokia 235 4G 2024 Black
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія від 1 до 12 місяців, уточнюйте у менеджера
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Зустрічайте оновлену класику, яка поєднує в собі довговічність і стиль. Акумулятор забезпечить вас годинами дзвінків, текстових повідомлень, ігор та відтворення музики. Зафіксуйте свою посмішку або те, що змушує вас посміхатися, за допомогою 2 Мп камери.
| Характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| IrDA | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність акумуляторної батареї | 1450 мАг |
| Ємність акумулятору | 1450 мАг |
| Вага | немає даних |
| Габарити | 121.53x54.2 мм |
| Діагональ дисплея | 2.8" |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Колір | чорний |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 32 ГБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 МБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 МБ |
| Основна камера | 2 Мп |
| Протиударний | ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | USB Type-C |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 320х240 |
| Розмір SIM-карти | nano-SIM |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип дисплея | TN |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | немає |





































































































