Бренд:
Код товару:
D-Nokia 225 4G DS 2024 Dark Blue
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія від 1 до 12 місяців, уточнюйте у менеджера
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Nokia 225 4G (2024)
Компактний дизайн із сучасними акцентами Nokia 225 4G (2024) справляє враження. Він міцний. У ньому є гра "Змійка". І, звичайно, у нього працююча довго батарея. Відключившись від Інтернету, увімкніть музику через Bluetooth і робіть знімки на камеру.
Прощайтеся з нудьгою
Підключіть Nokia 225 4G (2024) до Bluetooth-динаміків або навушників і слухайте музику з MP3-плеєра або FM-радіо. Чи готові до виклику? Запускайте гру "Змійка". Випробовуєте потяг до творчості? Фотографуйте за допомогою камери.
День за днем.
Менше заряджайте, користуйтеся більше. Завдяки ємному акумулятору Nokia 225 4G (2024) може працювати кілька днів поспіль.
Малий, але потужний
Все це у сучасному, зручному для кишені дизайні Nokia 225 4G (2024). А завдяки полікарбонатному корпусу він витримує стусани — зовсім як старі телефони.
| Характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| IrDA | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність акумуляторної батареї | 1450 мАг |
| Ємність акумулятору | 1150 мАг |
| Вага | немає даних |
| Габарити | 121.53х52х11.63 мм |
| Діагональ дисплея | 2.4" |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Колір | синій |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 32 ГБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 МБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 МБ |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Протиударний | ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | USB Type-C |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 320х240 |
| Розмір SIM-карти | nano-SIM |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип дисплея | TN |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | немає |





































































































