Бренд:
Код товару:
D-Nokia 130 2023 DS Dark Blue
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія від 1 до 12 місяців, уточнюйте у менеджера
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Завдяки ємному акумулятору та якісному динаміку, Nokia 130 забезпечить гучність та тривалість, яким можна позаздрити. Використовуйте бездротові навушники для дзвінків або прослуховуйте радіо з будь-якого куточка кімнати гучно та якісно, не турбуючись, чи вистачить заряду. Довговічний і простий у використанні, Nokia 130 буде вашим незмінним супутником цілодобово.
| Характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| IrDA | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність акумуляторної батареї | 1450 мАг |
| Вага | 98 г |
| Габарити | 130.9х50.6х14 мм |
| Діагональ дисплея | 2.4" |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Колір | темно-синій |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 32 ГБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 4 МБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 МБ |
| Основна камера | немає |
| Протиударний | ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 320х240 |
| Розмір SIM-карти | mini-SIM |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TFT |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | немає |





































































































