Бренд:
Код товару:
D-Nokia 110 DS Power Grey
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія від 1 до 12 місяців, уточнюйте у менеджера
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Nokia 110 Power (2026) – це надійний, бюджетний кнопковий телефон з акцентом на тривалий час автономної роботи. Він оснащений акумулятором, що знімається, ємністю 1750 мАг, що забезпечує, за заявами, до 15,5 днів роботи в режимі очікування. Модель пропонує 2-дюймовий TFT-екран, підтримку карт microSD, FM-радіо та міцний корпус, що ідеально підходить для дзвінків та базових функцій.
| Характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| IrDA | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність акумуляторної батареї | 1750 мАг |
| Вага | 88 г |
| Габарити | 117.7x50x14.2 мм |
| Діагональ дисплея | 2" |
| Захист від вологи та пилу | IP54 |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Колір | сірий |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 32 ГБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 4 МБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 МБ |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Протиударний | ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 160х128 |
| Розмір SIM-карти | mini-SIM |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TFT |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | немає |





































































































