Бренд:
Код товару:
D-Nokia 110 2024 DS Black
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія від 1 до 12 місяців, уточнюйте у менеджера
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Спілкуйтеся, коли і скільки хочете.
Що спільного між відпусткою та часом роботи від однієї зарядки акумулятора? Чим довше — тим краще. Nokia 110 має знімний акумулятор ємністю 1000 мА*год, якого вистачає до 18 днів у режимі очікування. Тож на роботі чи у відпустці у вас точно вистачить заряду на розмови.
Гарний ззовні — приємний на дотик.
Стильні смуги по краям телефону — це не просто дизайнерське рішення, а елементи міцного внутрішнього каркасу, які роблять Nokia 110 ще надійнішим. Ще одна особливість оздоблення — керамічне покриття з нано-малюнком на задній панелі, що надає телефону приголомшливого блиску та робить його приємним на дотик.
Ваша камера, ваш музичний програвач, і не тільки.
Щодо практичних і корисних особливостей, телефон оснащений диктофоном, потужним ліхтариком і місцем для 2000 контактів. Але ось найцікавіше: тут є FM-радіо, MP3-плеєр і, звісно ж, гра «Змійка». Усе, що потрібно, чи не так?!
Великі кнопки. Великий екран. Великий палець вгору.
Більше — не завжди краще, але це справді так, коли мова йде про розмір екрану. Дисплей діагоналлю 2.0 дюйма — це великий крок вперед у порівнянні з 1.77-дюймовим дисплеєм попередніх моделей. Додайте до цього велику тактильну клавіатуру, і факт стане очевидним: Nokia 110 просто приємно користуватися.
| Характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| IrDA | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність акумуляторної батареї | 1000 мАг |
| Вага | 78 г |
| Габарити | 115.5x49.5x14 мм |
| Діагональ дисплея | 2" |
| Захист від вологи та пилу | IP52 |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Колір | чорний |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 32 ГБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 4 МБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 МБ |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Протиударний | ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | USB Type-C |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 160х120 |
| Розмір SIM-карти | mini-SIM |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TFT |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | немає |





































































































