Бренд:
Код товару:
D-Nokia 105 2023 DS Charcoal
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія від 1 до 12 місяців, уточнюйте у менеджера
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Телефони Nokia славляться винятковою якістю складання. Новий Nokia 105 поєднує привабливий зовнішній вигляд та тривалий термін служби.
Акумулятор на кілька днів
Модернізована батарея ємністю 1000 мА * год, що на 25% більше, ніж у попередньої моделі версія (105) тримає вас на зв’язку протягом кількох тижнів у режимі очікування і давай поговоримо від сходу до заходу сонця.
| Характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| IrDA | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність акумуляторної батареї | 1000 мАг |
| Вага | 78.7 г |
| Габарити | 115.1x49.4x14.5 мм |
| Діагональ дисплея | 1.8" |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Колір | чорний |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | немає |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 4 МБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 МБ |
| Основна камера | немає |
| Протиударний | ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 160х120 |
| Розмір SIM-карти | mini-SIM |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TFT |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | немає |





































































































