Бренд:
Код товару:
D-MM814 Type-C Green
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія від 1 до 12 місяців, уточнюйте у менеджера
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Мобільний телефон Maxcom MM814 стане вашим незамінним помічником на кожен день. Істотною перевагою MM814 є його виняткова потужність акумулятора на 3200 мА*год та функція Power Bank, що дозволяє за необхідності зарядити інший пристрій. Займайтеся важливими справами, не турбуючись про постійне заряджання телефону. Без нього, здавалося б, стандартних функцій: передачі SMS, дзвінків, ліхтарика, камери – ми не уявляємо свого повсякденного життя.
Набір функцій
Цей телефон створений для зручного користування. А великий та яскравий екран дозволяє зануритися у ваші улюблені фото та відео, тоді як гучний динамік забезпечує гарну прослуховуваність та чіткість мелодій.
Насолоджуйтесь пристроєм максимально довго, адже час очікування MM814 – вражаючі 790 годин, а час прослуховування музики – 25 годин. У телефоні є камера, органайзер, вібродзвінок, гучний зв’язок, підтримка 2-х SIM-карток.
| Характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| IrDA | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність акумуляторної батареї | 3200 мАг |
| Вага | немає даних |
| Габарити | 131x57.3x12.9 мм |
| Діагональ дисплея | 2.8" |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Колір | зелений |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 32 ГБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 МБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 МБ |
| Основна камера | 0.08 Мп |
| Протиударний | ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | USB Type-C |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 320х240 |
| Розмір SIM-карти | mini-SIM |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TN |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | немає |






































































































