Бренд:
Код товару:
D-MM35D Black
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія від 1 до 12 місяців, уточнюйте у менеджера
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Родоначальник нової категорії: стаціонарний мобільний GSM-телефон. Його зручно використовувати як домашній або офісний телефон, водночас він працює як мобільний. У комплект входить настільний зарядний пристрій, що дуже зручно! Також телефон має великі зручні кнопки клавіатури, великі цифри для набору номера телефону, просте і зрозуміле меню телефону. FM-радіо працює без проводів, немає потреби підключати навушники, а гучний динамік дозволяє використовувати телефон як радіо. Окремі кнопки для увімкнення радіо та музичного програвача.
| Характеристики | |
| Bluetooth | є |
| IrDA | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність акумуляторної батареї | 1000 мАг |
| Вага | 86 г |
| Габарити | 145х52х14 мм |
| Діагональ дисплея | 1.77" |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Колір | чорний |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 16 ГБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 МБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 МБ |
| Основна камера | немає |
| Протиударний | ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 160х128 |
| Розмір SIM-карти | mini-SIM |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TN |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | немає |





































































































