Бренд:
Код товару:
D-MM244 Black
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія від 1 до 12 місяців, уточнюйте у менеджера
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Забудьте про зарядку
Зробіть ставку на ефективність та виберіть Maxcom Classic MM244. Телефон, який пропрацює до 12 днів без заряджання! Непомітний, легкий акумулятор має потужність 1000 мА*год та забезпечить вас енергією на довгий час. MM244 це впевненість, яка працює, коли вам це потрібно. Це максимальна ефективність та зручність для практичних та вимогливих.
Використовуйте сучасність
MM244 - практичний телефон з ефективною батареєю, але, перш за все, безліч зручних функцій. У вашому розпорядженні: вхід Dual Sim (дозволяє автоматично використовувати дві SIM-карти на одному пристрої), FM-радіо, ліхтарик, Bluetooth, MMS, камера (2 Мп), будильник, калькулятор, календар, відео та аудіоплеєр.
Слухайте та записуйте
У вашому розпорядженні також комплект гучного зв’язку, який забезпечить вам чітке повідомлення та безперебійний зв’язок. Більше того, MM244 доповнено професійним диктофоном. Завдяки ємній внутрішній пам’яті на неї можна записати багатогодинні записи. З Classic MM244 ви ефективно та непомітно збережете те, що для вас важливо.
| Характеристики | |
| Bluetooth | немає даних |
| IrDA | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність акумуляторної батареї | 1000 мАг |
| Вага | 110 г |
| Габарити | 132x57x12.5 мм |
| Діагональ дисплея | 2.8" |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Колір | чорний |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 32 ГБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | немає даних |
| Об'єм оперативної пам'яті | немає даних |
| Основна камера | 2 Мп |
| Протиударний | ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 320х240 |
| Розмір SIM-карти | mini-SIM |
| Стандарти зв'язку | 2G (EDGE) |
| Тип дисплея | TN |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | немає |





































































































