- Бренд:
- Код товару:GR-31572SD1
- Доступно:Немає в наявностi
модель: K500 60-S 100/50 1.5 rev
тип монтажу: на стільницю
матеріал: нержавіюча сталь AISI 304 (V2A)
товщина матеріалу: 0.7 мм
покриття GROHE Long-Life Shine
покриття: сатинова обробка
GROHE Whisper
мін. розмір шафи: 600 мм
розміри: 1000 x 500 мм
1 чаша: 340 x 420 x 185 мм
0.5 чаша: 170 x 320 x 125 мм
зовнішній радіус: R6 (для монтажу на стільницю), внутрішній радіус чаші: R65
система швидкого монтажу GROHE FastFixation
монтаж зліва або справа
висверлені отвори: 2 x 35 мм
злив: O 3.5"/90 мм злив із автоматичним спусковим гарнітуром
включені до комплекту аксесуари: автоматичний фіттинг для відходів, комплект для змиву, сітчастий фільтр, монтажний комплект
опціональний автоматичний спусковий фіттинг (40 986 SD0)
кількість кріплень, що входить до комплекту (на стільницю): 16
тип монтажу: на стільницю
матеріал: нержавіюча сталь AISI 304 (V2A)
товщина матеріалу: 0.7 мм
покриття GROHE Long-Life Shine
покриття: сатинова обробка
GROHE Whisper
мін. розмір шафи: 600 мм
розміри: 1000 x 500 мм
1 чаша: 340 x 420 x 185 мм
0.5 чаша: 170 x 320 x 125 мм
зовнішній радіус: R6 (для монтажу на стільницю), внутрішній радіус чаші: R65
система швидкого монтажу GROHE FastFixation
монтаж зліва або справа
висверлені отвори: 2 x 35 мм
злив: O 3.5"/90 мм злив із автоматичним спусковим гарнітуром
включені до комплекту аксесуари: автоматичний фіттинг для відходів, комплект для змиву, сітчастий фільтр, монтажний комплект
опціональний автоматичний спусковий фіттинг (40 986 SD0)
кількість кріплень, що входить до комплекту (на стільницю): 16
| Характеристики | |
| EAN | 4005176626036 |
| Артикул | 31572SD1 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 7.57 кг |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Глибина основної чаші, мм | 185 мм |
| Довжина упаковки | 1015 мм |
| Кількість чаш | Дві |
| Колекція | K-series |
| Країна виробник | Туреччина |
| Мінімальна ширина тумбі під мийкою, мм | 600 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь AISI 304 |
| Розмір вирізу, мм | 982 x 482 мм |
| Серія | К500 |
| Тип монтажу | Врізна в стільницю |
| Товщина сталі | 0,7 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Ширина упаковки | 515 мм |



















































































































































