- Бренд:
- Код товару:GR-31641AP0
- Доступно:Немає в наявностi
модель: K400 60-C 100/50 1.0 обертається
тип монтажу: на стільницю
матеріал: кварцовий композит
GROHE Whisper
мін. розмір шафи: 600 мм
розміри: 1000 x 500 мм
1 чаша: 480 x 420 x 205 мм
зовнішній радіус: R6, радіус внутрішньої чаші: R10
GROHE FastFixation система швидкого монтажу
монтаж зліва або справа
виріз: 980 x 480 мм
злив: автоматичний фіттинг для відходів
включені до комплекту аксесуари: автоматичний фіттинг для відходів, комплект для змиву, сітчастий фільтр, монтажний комплект
опціональний автоматичний спусковий фіттинг (40 986 SD0)
кількість кріплень, що входять до комплекту (для монтажу на стільницю): 12
стійкість до 180° C
| Характеристики | |
| EAN | 4005176521102 |
| Артикул | 31641AP0 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 21.1 кг |
| Висота упаковки | 400 мм |
| Глибина основної чаші, мм | 205 мм |
| Довжина упаковки | 1115 мм |
| Кількість чаш | Одна |
| Колекція | K-series |
| Країна виробник | Індія |
| Мінімальна ширина тумбі під мийкою, мм | 600 мм |
| Розмір вирізу, мм | 980 x 480 мм |
| Серія | К400 |
| Тип монтажу | Врізна в стільницю |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Ширина упаковки | 650 мм |

































































































































