Рейтинг:
Бренд:
Код товару:
D-0.600.8A7.C00
8 138 грн.
В наявності
💳
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
🚚
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
📦
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів Відповімо на всі питання
Легке повернення 14 днів на повернення товару
Мийка високого тиску UniversalAquatak 135 дозволяє виконувати очищення швидко, гнучко і без зусиль. Потрійна насадка Trio Nozzle справляється з різноманітними завданнями: від очищення садових меблів до промивання водовідвідних каналів. Залежно від потреб конкретного завдання налаштовують віялоподібний, обертовий або компактний струмінь. Насадка з об`ємом 450 мл та можливістю використовувати миючий засіб дозволить вам швидко та ефективно мити автомобілі. Тиха робота двигуна мийки забезпечить більш комфортну експлуатацію пристрою, а з`єднання з фіксацією та окреме місце під зберігання миючого пістолета додатково полегшуватимуть будь-яку чистку.
Характеристики
Бак для води Ні
Відсік для приладдя Ні
Віялова насадка Є
Вага 7.9 кг
Висувна ручка Є
Габарити 444 x 373 x 363 мм
Довжина шлангу 7 м
Додаткові насадки Ні
Колеса Є
Контейнер для миючого засобу Є
Максимальна температура води 40 °С
Максимальний тиск 135 бар
Матеріал помпи пластик
Миюча щітка Ні
Обертаюча щітка / Роторна щітка Ні
Підігрів води відсутній
Піскоструминна насадка Ні
Пістолет високого тиску Є
Продуктивність 410 л/рік
Регулятор тиску відсутній
Споживана потужність 1900 Вт
Стандартна насадка Є
Струменева трубка Ні
Тип живлення Електрична
Турбо насадка Ні
Універсальна насадка Ні
Фільтр очищення води Є
Фреза для бруду Ні

Ви дивились