- Бренд:
- Код товару:TU-CM-01R
- Доступно:В наявності
3 612 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
CASTLE CM-01R - багатофункціональний міксер, що досить швидко справляється з поставленим завданням, що добре економить ваш час перебування на кухні. Його можна використовувати для приготування тортів, макаронів, морозива, яєчних білків, тіста для хліба, густого тіста, безе, чистих вершків.Потужний двигун – 1500 Вт з металевими шестернями, міцний литий алюмінієвий корпус забезпечують довгий термін служби та тривале використання. Чаша з нержавіючої сталі об'ємом 4.5 л для задоволення всіх ваших кулінарних потреб. Міксер має зручну функцію управління 10-ступінчасте регулювання швидкості + Pulse зі світлодіодним підсвічуванням, розташоване на бічній панелі.Для більшої зручності є захисна кришка від бризок, яка не тільки захищає поверхню від небажаних плям, але й дає можливість додавати інгредієнти під час приготування. Основа оснащена ніжками із присосками, що сприяє стійкості кухонної машини на будь-якій поверхні.Конструкція з похилою головою дозволяє легко встановлювати або знімати чашу та аксесуари, що полегшує очищення тістомісу. Всі аксесуари можна мити в посудомийній машині, їх можна швидко та легко очистити.
| Характеристики | |
| Вага | 3,7 кг |
| Виробник | CASTLE |
| Гарантія | 12 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість швидкостей | 10+імпульсний режим |
| Колір | Червоний |
| Країна | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Насадка винчик | Так |
| Насадка для тесту | Так |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Об'єм чаші | 4,5 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип міксера | стаційний |














































































































![Canon Картридж PFI-300[Photo Black] Canon Картридж PFI-300[Photo Black]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/956/5fcab27e385c0-products.58966.1.b-400x400.jpg)
![Canon Картридж PFI-300[Photo Black] Canon Картридж PFI-300[Photo Black]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/675/5fcab27cee205-4193c001-pfi-300-02-400x400.jpg)
![Canon Картридж PFI-300[Photo Black] Canon Картридж PFI-300[Photo Black]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/044/5fcab27dd2657-pfi-300-pbk-foto-chernyy-photo-black-art-4193c001-400x400.jpg)











