- Бренд:
- Код товару:TU-WMF200G
- Доступно:Немає в наявностi
7 884 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Мікрохвильова піч Whirlpool WMF200G з грилем, об'єм 20 л. Засмажити м'ясо з апетитною скоринкою, швидко приготувати овочі і навіть спекти пиріг — все це можна робити в мікрохвильовій печі, якщо вона має гриль. Ця додаткова функція допомагає готувати швидше та набагато цікавіше. Технологія 6TH SENSE завжди кращі результати. Завдяки інтуїтивному программатору 6thSense, можна легко і швидко налаштувати параметри приготування в кілька простих кроків. Виберіть один з циклів автоматичного приготування, а мікрохвильова піч самостійно підбере оптимальні параметри (потужність і тривалість приготування), гарантуючи найкращі результати. Функція Jet Start дає можливість розігрівати рідкі страви (бульйони, супи, напої.) за 30 секунд.
| Характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Виробник | Whirlpool |
| Висота | 39 см |
| Гарантія | 12 міс |
| Глибина | 34,9 см |
| Гриль | кварцовий |
| Кількість рівнів | 6 |
| Колір | Чорний |
| Країна | Китай |
| Об`єм | 20 л |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип НВЧ | Вбудована |
| Тип управління | Електронне з поворотним перемикачем |
| Ширина | 59.4 см |





































































































