- Бренд:
- Код товару:TU- WCW9O7PHTSB
- Доступно:Немає в наявностi
48 999 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Вбудована мікрохвильова піч об'ємом 53 л з мікрохвильовою потужністю 950 Вт, грилем 2000 Вт і максимальною потужністю підключення 3200 Вт. Оснащена функціями гриля, конвекції та пароварки. Внутрішнє покриття — нержавіюча сталь. Колір — чорний.Тип керування — електронне з дисплеєм. Відкривання дверцят за допомогою ручки.Особливості: автопрограми, програмування процесу приготування, підсвічування камери, Smart-управління, автоматичне розморожування (в т.ч. JetDefrost 3D), автоматичне приготування за технологією 6th SENSE та через додаток 6th Sense Live.Додаткові функції: функція Crisp, підйом тіста, швидкий розігрів, підтримка тепла, функція приготування на пару, очищення парою, Jet Start (максимальна потужність на 30 секунд), дверцята з плавним закриванням, блокування від дітей.
| Характеристики | |
| Вага | 41,5 кг |
| Виробник | Whirlpool |
| Висота | 45,5 см |
| Внутрішнє покриття | біо-керамічна емаль |
| Гарантія | 12 міс |
| Глибина | 54 см |
| Гриль | Так |
| Кількість програм приготування | 7 |
| Кількість рівнів | 7 |
| Керування | Електронно-механічне |
| Колір | Чорний |
| Країна | Італія |
| Об`єм | 52 л |
| Потужність | 2000 Вт |
| Тип НВЧ | Вбудована |
| Ширина | 55,9 см |










































































































