- Бренд:
- Код товару:D-MWF 421 SL
- Доступно:Немає в наявностi
8 234 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Мікрохвильова піч Whirlpool MWF421SL - ваш незамінний помічник на кухні. Допоможе швидко і ефективно розігріти або приготувати смачну, ароматну їжу. WHIRLPOOL- один з найбільших виробників побутової техніки. Марка відрізняється надійністю, якісним виконанням товарів, і заслужила визнання багатьох клієнтів.
Модель проста і легка у використанні. За допомогою електронного управління буде зручно задавати певний режим і час роботи. Є 7 рівнів потужності і 9 автоматичних програм. Можна швидко і ефективно розігріти їжу або розморозити потрібні продукти. А завдяки відсутності поворотного столу з’явилася можливість використання 100% внутрішнього простору. Невибагливо пристрій і в догляді, так як має автоматичний цикл очищення Auto Clean. При правильній експлуатації товар прослужить вам довгий час.
| Характеристики | |
| Інверторна система | Ні |
| Автоматичні програми | Є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | Ні |
| Відкидні дверцята | Ні |
| Вертел | Ні |
| Випічка | Ні |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Габаріті (В х Ш х Г) | 320 х 490 х 426 мм |
| Діаметр поворотного столу | 32 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Об'єм | 25 л |
| Пароварка | Ні |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решітка для гриля | Ні |
| Розігрів | Ні |
| Розморожування | Є |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип грилю | кварцовий |
| Тип управління | Кнопкові |









































































































































