- Бренд:
- Код товару:D-MW2030MBUA
- Доступно:Немає в наявностi
2 576 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Швидке розморожування та експрес-приготування, а потім повільне задоволення від кожного шматочка: мікрохвильові печі Tesla стануть важливою частиною вашого щоденного розпорядку.
| Характеристики | |
| Інверторна система | Ні |
| Автоматичні програми | Відсутні |
| Блюдо для хрусткої скоринки | Ні |
| Відкидні дверцята | Ні |
| Вертел | Ні |
| Випічка | Ні |
| Внутрішнє покриття | немає даних |
| Габаріті (В х Ш х Г) | 259 х 440 х 356 мм |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна потужність гриля | Ні |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Об'єм | 20 л |
| Пароварка | Ні |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Решітка для гриля | Ні |
| Розігрів | Є |
| Розморожування | Є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | без грилю |
| Тип управління | Механічне |














































































































