- Бренд:
- Код товару:TU-MS23K3614AK/UA
- Доступно:Немає в наявностi
4 522 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Подвійний перемикач Керуйте приготуванням їжі швидше і простіше. Два поворотних перемикача дозволяють встановлювати час і вагу, або потужність. Ви можете готувати страви найбільш точно, а простий, елегантний дизайн надає мікрохвильовій печі чистий і стильний вигляд. Система потрійного розподілу хвиль Переконайтеся в тому, що всі страви готуютьсяся добре. Унікальна система потрійного розподілу мікрохвиль рівномірно прогріває робочу камеру, проникаючи у страву з усіх боків. Завдяки цьому страви готуються рівномірно. Біокерамічне покриття – 10 років гарантії Міцне біокерамічне покриття легко очищається і не дряпається. Його гладку поверхню можна очистити без використання жорстких засобів для чищення. Крім того покриття має антибактеріальні властивості, не втрачає колір після тривалої експлуатації, не схильне до корозії, не дряпається і служить довго.
| Характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Виробник | Samsung |
| Висота | 27,5 см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина | 37.4 см |
| Кількість рівнів | 6 |
| Колір | Чорний |
| Країна | Малайзія |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Об`єм | 23 л |
| Споживана потужність | 1150 Вт |
| Тип НВЧ | Соло (Звичайний) |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина | 48,9 см |






































































































































