- Бренд:
- Код товару:D-MG23K3614AK/UA
- Доступно:Немає в наявностi
4 689 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Інтуїтивне управління
Подвійний перемикач
Керуйте приготуванням їжі швидше і простіше. Два поворотних перемикача дозволяють встановлювати час і вагу, або потужність. Ви можете готувати страви найбільш точно, а простий, елегантний дизайн надає мікрохвильовій печі чистий і стильний вигляд.
Рівномірне приготування
Система потрійного розподілу хвиль
Переконайтеся в тому, що всі страви готуютьсяся добре. Унікальна система потрійного розподілу мікрохвиль рівномірно прогріває робочу камеру, проникаючи у страву з усіх боків. Завдяки цьому страви готуються рівномірно.
Біокерамічні покриття - 10 років гарантії
Довговічне і легке у догляді
Міцне біокерамічне покриття легко очищається і не дряпається. Його гладку поверхню можна очистити без використання жорстких засобів для чищення. Крім того покриття має антибактеріальні властивості, не втрачає колір після тривалої експлуатації, не схильне до корозії, не дряпається і служить довго.
| Характеристики | |
| Інверторна система | Ні |
| Автоматичні програми | Відсутні |
| Блюдо для хрусткої скоринки | Ні |
| Відкидні дверцята | Ні |
| Вертел | Ні |
| Випічка | Ні |
| Внутрішнє покриття | біокераміка |
| Габариты (В х Ш х Г) | 275 x 489 x 392 мм |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна потужність гриля | 1100 Вт |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Об'єм | 23 л |
| Пароварка | Ні |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решітка для гриля | Ні |
| Розігрів | Є |
| Розморожування | Є |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | немає даних |
| Тип управління | Механічне |






































































































































