- Бренд:
- Код товару:TU-MG23F301TAK
- Доступно:Немає в наявностi
5 047 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Опція гриль, що з'явилася в класичній комплектації НВЧ-печі, поповнить раціон харчування користувачів їжею з апетитною скоринкою. Виробник забезпечив виріб функціоналом, що забезпечує швидке приготування їжі із застосуванням двох видів теплового впливу, а також економію часу і зусиль. Мікрохвильова піч Samsung MG23F301TAK: особливості оснащення Багаторічна безвідмовна експлуатація при інтенсивному використанні забезпечується надійністю і простотою конструкції мікрохвильової печі Samsung MG23F301TAK. В управлінні застосовуються тактові перемикачі, що встановлюють інтенсивність термообробки продуктів, а також механічний поворотний регулятор рівня потужності. Така побутова НВЧ-техніка виробника — незамінний помічник на кухні. Мікрохвильова піч здатна за функціями замінити собою електроплиту, духовку і тостер. Окремостоячий виріб дає можливість поповнити меню смачними та оригінальними стравами. Модель Samsung MG23F301TAK має розширений функціонал, що відкриває широке поле для експериментів, дозволяючи готувати їжу на кожен день і підготовлювати для неї інгредієнти. Переваги моделі Завдяки збільшеному потенціалу і невисокій ціні, агрегат бренду — раціональний вибір. Кухонні інтер'єри в різних дизайнерських стилях гармонійно доповнюються стильним виробом типу «соло» з корпусом чорного кольору. Техніка має такі переваги: блокування включення від дітей; дезодоратор з конвекцією, що усуває запахи в камері; система TDS рівномірного розподілу енергії; термостійке біокерамічне внутрішнє покриття; підсвічування відсіку під час роботи; режим Eco Mode; механічні і перемикачі; автоприготування і авторозморожування. Зручність процесу готування додає наявність у Samsung MG23F301TAK функцій «Старт + 30 с», відстроченого і швидкого старту. Господиня не пропустить момент завершення роботи мікрохвильової печі, про який вона проінформує звуком.
| Характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Виробник | Samsung |
| Висота | 27,5 см |
| Гарантія | 12 міс |
| Глибина | 39,2 см |
| Гриль | Так |
| Кількість рівнів | 6 |
| Керування | Кнопкові |
| Колір | Чорний |
| Країна | Малайзія |
| Об`єм | 23 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип НВЧ | Соло (Звичайний) |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 49 см |


























































































































