- Бренд:
- Код товару:D-NN-ST35MKZPE
- Доступно:Немає в наявностi
4 229 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Мікрохвильова піч Panasonic NN-ST35MKZPE - сучасна, потужна та інтуїтивно зрозуміла у використанні піч, яка стане чудовим вибором для кухні. Модель сподобається користувачам, яким необхідна практична і проста в експлуатації техніка, що вимагає мінімум догляду, але здатна впоратися з багатьма завданнями.
10 автоматичних програм: авторозігрів, каша, яєчня, фруктовий пиріг, овочі, картопля, спагеті, суп, риба, курка.
Турборозморожування - до 2 кг м’яса за раз.
Авторозігрів.
5 рівнів потужності мікрохвиль: високий, середній-високий, середній, розморожування, низький.
Функція "Швидко 30" дозволяє встановлювати час приготування з інтервалом по 30 секунд.
Багатоетапний режим приготування їжі.
Сенсорна панель управління.
РК дисплей.
| Характеристики | |
| Інверторна система | Ні |
| Автоматичні програми | Є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | Ні |
| Відкидні дверцята | Ні |
| Вертел | Ні |
| Випічка | Ні |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Габаріті (В х Ш х Г) | 288 х 485 х 410 мм |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Максимальна потужність гриля | Ні |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Об'єм | 25 л |
| Пароварка | Ні |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решітка для гриля | Ні |
| Розігрів | Є |
| Розморожування | Є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | без грилю |
| Тип управління | Сенсорне |




















































































































































