- Бренд:
- Код товару:D-NN-ST34NBZUE
- Доступно:Немає в наявностi
3 562 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Мікрохвильова піч економить час і енергію, зберігає вітаміни і мінеральні речовини, а приготовані в ній страви виглядають більш свіжими і апетитними, ніж приготовані на плиті. Заморожені продукти відтають у ній швидше, заздалегідь приготовані страви підігріваються в одну мить і без втрати корисних речовин.
| Характеристики | |
| Інверторна система | Ні |
| Автоматичні програми | Є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | Ні |
| Відкидні дверцята | Ні |
| Вертел | Ні |
| Випічка | Ні |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Габаріті (В х Ш х Г) | 280 x 469 x 377 мм |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна потужність гриля | Ні |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Об'єм | 25 л |
| Пароварка | Ні |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Решітка для гриля | Ні |
| Розігрів | Є |
| Розморожування | Є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | без грилю |
| Тип управління | Сенсорне |





















































































































































