- Бренд:
- Код товару:D-NN-GT261WZPE
- Доступно:Немає в наявностi
4 112 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Мікрохвильова піч з грилем і сенсорним управлінням. Потужність: до 1000 Вт, внутрішній об"єм - 20 л. 3 способу приготування їжі: мікрохвилі, гриль і комбінований. А також автоменю приготування 6 популярних російських страв. Режим турборазморозки. Таймер мікрохвильової печі Panasonic NN-GT261WZPE нагадає вам про готовність страви, а захист від дітей подбає про безпеку.
Внутрішнє покриття - Жаропрочна емаль
Дизайн панелі керування - Сенсорна
Дисплей - РК
Додаткові функції:
Таймер
Блокування доступу Child Lock
| Характеристики | |
| Інверторна система | Ні |
| Автоматичні програми | Є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | Ні |
| Відкидні дверцята | Ні |
| Вертел | Ні |
| Випічка | Ні |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Габаріті (В х Ш х Г) | 250 х 440 х 340 мм |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Об'єм | 20 л |
| Пароварка | Ні |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решітка для гриля | Ні |
| Розігрів | Є |
| Розморожування | Є |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | кварцовий |
| Тип управління | Сенсорне |





































































































































