- Бренд:
- Код товару:D-NN-C69MSZPE
- Доступно:Немає в наявностi
9 355 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Комбінована мікрохвильова піч Panasonic NN-C69MSZPE є одним з кращих рішень виробника. Завдяки підтримці різних видів нагріву, модель здатна конкурувати за можливостями приготування різних страв з електричними духовками. І навіть двері тут зроблені відкидними за аналогією з повноцінними духовими шафами. Panasonic NN-C69MSZPE буде відмінним вибором для тих, кому необхідна практична і проста в експлуатації техніка, що вимагає мінімум догляду, але здатна впоратися з багатьма завданнями.
| Характеристики | |
| Інверторна система | Є |
| Автоматичні програми | Є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | Ні |
| Відкидні дверцята | Є |
| Вертел | Ні |
| Випічка | Ні |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Габаріті (В х Ш х Г) | 586 х 564 х 400 мм |
| Діаметр поворотного столу | 31.5 см |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна потужність гриля | 2400 Вт |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Об'єм | 30 л |
| Пароварка | Ні |
| Потужність НВЧ | 1000 Вт |
| Решітка для гриля | Є |
| Розігрів | Є |
| Розморожування | Є |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | тіньовий |
| Тип управління | Механічне |


















































































































































