- Бренд:
- Код товару:D-MH6595CIS
- Доступно:В наявності
9 131 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Мікрохвильова піч MWO LG MH6595CIS виконана в стильній сріблястому забарвленні, що дозволяє їй гармонійно вписуватися в більшість типів інтер"єрів. Застосований лаконічний дизайн, а також тандем строгих ліній і заокруглених форм надає їй привабливий зовнішній вигляд. Корпус цієї моделі LG виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, що надає міцність конструкції. Розташовані в нижній частині пристрою підставки, не допускають ковзання даного пристрою в процесі експлуатації. Панель управління представлена у вигляді невеликого цифрового дисплея, а також сенсорних кнопок. Завдяки нанесеним на них піктограм ви зможете швидко розібратися у всіх функціях і режимах.
| Характеристики | |
| Інверторна система | Ні |
| Автоматичні програми | Є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | Ні |
| Відкидні дверцята | Ні |
| Вертел | Ні |
| Випічка | Ні |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Габаріті (В х Ш х Г) | 272 х 476 х 380 мм |
| Діаметр поворотного столу | 29.2 см |
| Колір корпусу | чорний із сріблястим |
| Максимальна потужність гриля | 900 Вт |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Об'єм | 25 л |
| Пароварка | Ні |
| Потужність НВЧ | 1000 Вт |
| Решітка для гриля | Ні |
| Розігрів | Є |
| Розморожування | Є |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | кварцовий |
| Тип управління | Сенсорне |





































































































