- Бренд:
- Код товару:D-AMM20BESH
- Доступно:Немає в наявностi
ПЕРЕДВСТАНОВЛЕНІ ПРОГРАМИ ПРИГОТУВАННЯ
Автоматичні програми роблять приготування їжі швидшим і зручнішим. Просто виберіть необхідну вагу або кількість порцій, а також тип блюда, і мікрохвильова піч автоматично вибере найкращі параметри.
КОМБИ-ГРИЛЬ
Комбінована функція нагріву дозволяє готувати блюда за допомогою грилю і мікрохвиль. Залежно від комбінації налаштувань грилю і мікрохвиль, ця функція підходить для приготування блюд з рису, запіканки, запеченої картоплі або м"яса птиці. Вона гарантує ретельне пропікання блюда і хрустку скориночку.
ФУНКЦІЯ QUICK START
Одним натисненням мікрохвильова піч включається з посиленою потужністю.
БЛОКУВАННЯ ВІД ДІТЕЙ
Ця функція особливо корисна для сімей з дітьми, оскільки не дозволяє нікому випадково змінити налаштування.
РОЗМОРОЖУВАННЯ ПО ЧАСУ
Функція розморожування за часом значно швидше традиційною разморозки і запобігає розмноженню бактерій.
ПОВОРОТНИЙ ПІДДОН
Завдяки поворотному піддону, кожне блюдо можна готувати і підігрівати рівномірно.
ЕЛЕКТРОННА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ
Основною перевагою цього рішення є можливість точного налаштування. Завдяки електронному управлінню, можна точно запрограмувати час роботи пристрою.
| Характеристики | |
| Внутрішнє покриття | Нержавіюча сталь |
| Габарити | 595 х 388 х 344 мм |
| Габарити ніші для вбудовування | 560 х 380 х 340 мм |
| Діаметр піддону | 24.5 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Об'єм | 20 л |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип грилю | тіньовий |
| Тип керування | Електронне |





































































































