Бренд:
Код товару:
E-M-590
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Аудіосистема від MicroLab M-590 це бюджетна модель від світового бренду, яка відтворює звук в форматі 2.1. Акустична система відрізняється незвичайним дизайном – на дерев'яному корпусі розташовуються накладки з пластика чорного і срібного кольору. Таке поєднання перетворює колонки в стильний елемент декору.
| Характеристики | |
| Інтерфейси | 2RCA, 3.5 аудіо-вхід, 3RCA |
| Матеріал обробки | MDF, пластик |
| Сабвуфер | 6 Вт |
| Співвідношення сигнал/шум | 70 дБ |
| Сумарна потужність | 14 Вт |
| Тип | 2.1 |
| Фронт | 4 Вт/канал |
| Центр | 4 Вт/канал |
| Частотний діапазон | 35 -30000 |






































































































