Бренд:
Код товару:
1207
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Основні переваги:
-3 канали для зв'язку
-Переключається формат часу 12/24H
-Переключається формат температури ℃/℉
-Будильник
Бездротова метеостанція від бренду Jiks, який прагне допомогти користувачам освоїти новітні технології, є парою невеликих пристроїв. Базову станцію Ви маєте в будь-якому зручному місці Вашого будинку, а менший блок - на вулиці. Відстань між ними не повинна перевищувати 30 метрів. Зовнішній блок заміряє температуру та вологість на вулиці та передає її на основний блок. Ви можете вибрати один із трьох каналів для бездротового зв'язку між блоками. Обидва пристрої працюють від 2 батарейок ААА, які не входять до комплектації.
| Характеристики | |
| Відображення прогнозу | Символьний |
| Вага | База 172 гр, зовнішній блок 75 гр |
| Вологість в приміщенні | 20 ... 95% |
| Вологість на вулиці | 20 ... 95% |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додатково | Визначення фаз Місяця; індикація комфорту довкілля; Прогноз погоди: сонячно, невелика хмарність, хмарно з проясненнями. Станція живиться від 2 батарейок AAA (не входить у комплект). Зовнішній датчик живиться від 2 батарейок AAA (не входить у комплект). |
| Колір | сріблястий |
| Комплектація | 1* зовнішній блок метеостанції 1* внутрішній блок метеостанції інструкція |
| Одиниці виміру температури | Градусі Цельсія, Градусі Фаренгейта |
| Розміри внутрішнього блоку (Д*В*Ш) | 16,1*3,4*12,4 см |
| Розміри зовнішнього блоку (Д*В*Ш) | 6,9*2,5*10,5 см |
| Температура в приміщенні | 0 ... 50 °C |
| Температура на вулиці | -20 ... 60 °C |
| Тип метеостанції | Електронний |
| Тип установки | Настільна |











































































































