- Бренд:
- Код товару:K-20896
- Доступно:Немає в наявностi
Зарядний пристрій WUW-C214 Gan 200W white для зарядки шести пристроїв одночасно. Модель оснащена чотирма роз’ємами USB Type-C та двома — USB.Пристрій має потужність 200 W, тому він здатен швидко відновити заряд смартфона, ноутбука планшета та інших гаджетів. Технологія Gan забезпечує високу потужність і відсутність перенагрівання внутрішньої електроніки. Це дає можливість зберігати високу потужність і продуктивність впродовж використання без ризику перенагрівання гаджетів.
| Характеристики | |
| Бренд | WUW |
| Вихід | 5 A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 200 W |
| Вихідний роз'єм | 4 × USB Type-C; 2 × USB Type-A |
| Вхід | 100 - 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кількість USB-портів | 6 |
| Кабель | Відсутній |
| Колір | Білий |
| Комплект постачання | Сітчастий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Модель | C214 |
| Тип | Сітчастий зарядний пристрій |
| Швидка зарядка | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |





































































































