- Бренд:
- Код товару:K-14223
- Доступно:Немає в наявностi
712 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
HOCO AC14A Rico 5-position socket(PD30W/1C3A) Black — підключайте прилади до мережі та заряджайте гаджети одночасно.У подовжувача 5 розеток із заземленням та захистом від перенапруги 220В і 4 USB-порти. Ви можете підключати не тільки електроприлади, а й одночасно заряджати до 4-х гаджетів, які підтримують заряджання від USB-порту.ТІЛЬКИ НАДІЙНІ ТА ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИВисокоякісна кнопка вимкнення зі срібними контактами витримує понад 10 000 вимкнень без зношування. Корпус виготовлений з жароміцного пластику, що витримує температуру до 750 C°.ДОВГИЙ КАБЕЛЬПровід подовжувача HOCO AC14A має довжину 1,5 метра. Його дуже зручно використовувати вдома та в офісних приміщеннях.
| Характеристики | |
| Бренд | HOCO |
| Вихідна напруга | 250 V |
| Вихідний роз'єм | 5 × EU; Type-C; 3 × USB-A |
| Вихідний струм | 10 А |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | PC |
| Модель | AC14A |
| Розміри | 270 × 81 × 30 мм |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |











































































































