- Бренд:
- Код товару:D-HC5810
- Доступно:Немає в наявностi
2 560 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Для чоловіків, яким необхідна техніка, в якій поєднувалися б високі технології, зручність і класичний дизайн. Прилади цієї лінії мають самозатачувані леза з удосконаленим керамічним покриттям, які забезпечують додаткову міцність і більш довгий термін служби лез, гарантуючи якісний результат роботи.
Нові леза з керамічним покриттям
Леза, що загострюються самі
Шкала для вибору довжини стрижки (від 0,8 до 2мм);
10 гребінців-насадок (від 3 до 40 мм)
Гумова ручка, що не ковзає
Ножиці, щіточка для очищення шиї, гребінець, пензлик для очищення, пляшечка масла
Працює від мережі або акумулятора
Працює від акумулятора до 40хв
ЖК-індикатор рівня зарядки
Час зарядки – 90хв
Підставка для зарядки
Кейс для зберігання
Нові леза з керамічним покриттям
Леза, що загострюються самі
Шкала для вибору довжини стрижки (від 0,8 до 2мм);
10 гребінців-насадок (від 3 до 40 мм)
Гумова ручка, що не ковзає
Ножиці, щіточка для очищення шиї, гребінець, пензлик для очищення, пляшечка масла
Працює від мережі або акумулятора
Працює від акумулятора до 40хв
ЖК-індикатор рівня зарядки
Час зарядки – 90хв
Підставка для зарядки
Кейс для зберігання
| Характеристики | |
| Індикатор заряджання | Є |
| Індикатор зарядки | 1 |
| Вага | 1525 г |
| Вологе очищення / Використання в душі | Ні |
| Джерело живлення | Сеть |
| Дисплей | 1 |
| Для інтимних зон | Ні |
| Для бороди та вусів | Ні |
| Для брів | Ні |
| Для носа та вух | Ні |
| Для окантування | Так |
| Для стрижки волосся | Так |
| Для тіла | Ні |
| живлення | Сеть + аккумулятор |
| Зарядний пристрій | Є |
| Кількість насадок | 10 |
| Кількість насадок у комплекті | 10 шт |
| Кількість установок тривалості | 15 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | підставка для зарядки |
| Мінімальна довжина | 0.8 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина | 40 мм |
| Максимальна довжина стрижки | 40 мм |
| Матеріал лез | нержавіюча сталь/кераміка |
| Ножиці | Є |
| Особливості | Леза не вимагають змащення |
| Підсвічування дисплея / корпусу | Є |
| Покриття лез | Керамічне |
| Регулювання тривалості стрижки | зміною насадок |
| Самозаточуючі леза | 1 |
| Тип | для волосся |
| Тип встановлення довжини | знімні + телескопічні насадки |
| Функція філіровки | 1 |
| Футляр / Чохол | Є |
| Час заряджання акумулятора | до 90 хв |
| Час зарядки | 1.5 г |
| Час роботи | 40 хв |
| Час роботи від акумулятора | до 90 хв |
| Швидка зарядка | Є |
| Щиточка для чищення | Є |





































































































