- Бренд:
- Код товару:E-FNF5207
- Доступно:Немає в наявностi
38 949 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Практична і дуже зручна в експлуатації морозильна камера Liebherr FNF5207. Завдяки великому корисному об'єму та грамотно організованому внутрішньому простору в морозильній камері можна зберігати великий запас найрізноманітніших продуктів та напівфабрикатів.
| Характеристики | |
| Вага | 65.1 кг |
| Висота | 185.5 см |
| Глибина | 67.5 см |
| Довжина мережевого шнура | 2.1 м |
| Енергоспоживання | 1.095 кВт/г/день |
| Загальний об'єм | 271 л |
| Кількість компресорів | 1 |
| Кількість ящиків | 7 |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір | Білий |
| Номінальна напруга | 220-240 |
| Оснащеність | перестановка дверцят |
| Потужність заморожування | 16 кг/добу |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Річне споживання енергії | 400 кВт |
| Розміщення дверей | Вертикальне |
| Система охолодження | динамічна |
| Тип | морозильна камера |
| Управління | Електронне |
| Час збереження холоду | 14 рік |
| Ширина | 59.7 см |
































































































































