- Бренд:
- Код товару:E-4058075226883
- Доступно:Немає в наявностi
764 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Гнучкий в установці автономний світильник під навісні меблі, укомплектований датчиком руху, що працює від батареї.
| Характеристики | |
| Додатково | сенсор руху |
| живлення | 9 В |
| Коефіцієнт передачі кольору | 80 |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | холодний білий (4000 K) |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Особливості | Номінальна напруга: |
| Потужність, Вт | 2.9 Вт |
| Робоча температура | -20…+40 °C |
| Розміри, мм | 314 х 48 х 18 |
| Світлова віддача | 60 лм/Вт |
| Світловий потік, лм | 174 лм |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Термін служби лампи | 25000 рік |
| Тип монтажу | Поверхня |





































































































