- Бренд:
- Код товару:E-4099854182921
- Доступно:Немає в наявностi
1 615 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Вибір джерела освітлення належить тільки вам. Завдяки використанню цоколя E27, ви самі можете обрати, яким буде ваше освітлення. Максимальна потужність лампи - 18 Вт. Світильник легко вбудувати на ваш смак. Повне монтажне та з'єднувальне приладдя вже включено до комплекту. Світильник ідеально підходить для зовнішнього використання. Його можна використовувати на фасадах, балконах, садах. Якісні матеріали забезпечать довгий термін служби та комфортне використання світильника на довгий час. Корпус виконаний з алюмінію. Світильник має клас захищеності IP65.
| Характеристики | |
| Вага, кг | 1.1 |
| Висота | 250 мм |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Вхідна частота | 50/60 Hz |
| Довжина | 110 мм |
| Додатково | випробування розжареним дротом: 650 °C, спосіб кріплення, клас захисту: I, тип підключення, тип монтажу, джерело живлення від мережі, позначення тримача Е27 |
| Код захисту від проникнення | IP65 |
| Код ступеня захисту від механічних впливів | IK06 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Матеріал оптичної кришки/лінзи | Полікарбонат |
| Потужність світлодіодного модуля | 18 Вт |
| Робоча температура | -20…+40 °C |
| Сертифікати | CE, UKCA |
| Тип | фасадний світильник |
| Ширина | 108 мм |














































































































