- Бренд:
- Код товару:YC-7120131
- Доступно:В наявності
138 497 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Оригінальний товар !
Діагональ екрану: 77" Роздільна здатність: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
| Характеристики | |
| CI слот | Є |
| HDMI | 4 |
| RJ-45 (LAN) | Є |
| Smart TV | Smart |
| USB | 2 |
| Артикул | OLED77C54LA |
| Бездротове підключення | Bluetooth, Wi-Fi |
| Браузер | Є |
| Вес із підставкою, кг | 27.1 |
| Вес без підставки, кг | 23.5 |
| Вихідна потужність, Вт | 20 |
| Діагональ, дюйм | 77 |
| Кількість каналів | 2 |
| Камера | Ні |
| Картрідер | Ні |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Кріплення VESA | 300 х 200 мм |
| Магазин додатків | Є |
| Операційна система | webOS 25 |
| Основний колір | Чорний |
| Особливості | OLED Color; α8 AI Super Upscaling 4K; Dynamic Tone Mapping Pro; Dolby Vision/HDR10/HLG; OLED Motion; |
| Підтримка 3D | Ні |
| Підтримка HDR | Є |
| Процесор | α8 AI Processor 4K Gen2 |
| Пульт ДК | Так |
| Роздільна здатність | UHD (4K) |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1711 x 982 x 47.1 |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1711 x 1035 x 267 |
| Тип | OLED |
| Тип тюнера | Аналоговий + Цифровий |
| У режимі очікування, Вт | 0.5 |
| У робочому режимі, Вт | 163 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Цифровий тюнер | DVB-Т2, DVB-С, DVB-S2, DVB-T |
| Частота оновлення, Гц | 120 |






































































































![Russell Hobbs Honeycomb[White] Russell Hobbs Honeycomb[White]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/255/5fdb9172a8381-screenshot-1-400x400.jpg)
![Russell Hobbs Honeycomb[White] Russell Hobbs Honeycomb[White]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/840/5fdb9175255b3-screenshot-7-400x400.jpg)
![Russell Hobbs Honeycomb[White] Russell Hobbs Honeycomb[White]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/124/5fdb9174aef89-screenshot-6-400x400.jpg)
![Russell Hobbs Honeycomb[White] Russell Hobbs Honeycomb[White]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/554/5fdb9174421a9-screenshot-5-400x400.jpg)
![Russell Hobbs Honeycomb[White] Russell Hobbs Honeycomb[White]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/057/5fdb9173d2673-screenshot-4-400x400.jpg)
![Russell Hobbs Honeycomb[White] Russell Hobbs Honeycomb[White]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/604/5fdb91737918b-screenshot-3-400x400.jpg)
![Russell Hobbs Honeycomb[White] Russell Hobbs Honeycomb[White]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/418/5fdb91731b5bf-screenshot-2-400x400.jpg)
![Russell Hobbs Honeycomb[Black] Russell Hobbs Honeycomb[Black]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/811/5fdb925d9c878-screenshot-13-400x400.jpg)
![Russell Hobbs Honeycomb[Black] Russell Hobbs Honeycomb[Black]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/481/5fdb925c54aba-screenshot-10-400x400.jpg)
![Russell Hobbs Honeycomb[Black] Russell Hobbs Honeycomb[Black]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/391/5fdb925d31641-screenshot-12-400x400.jpg)
![Russell Hobbs Honeycomb[Black] Russell Hobbs Honeycomb[Black]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/352/5fdb925cc87f8-screenshot-11-400x400.jpg)
![Russell Hobbs Honeycomb[Black] Russell Hobbs Honeycomb[Black]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/024/5fdb925b75060-screenshot-8-400x400.jpg)
![Russell Hobbs Honeycomb[Black] Russell Hobbs Honeycomb[Black]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/357/5fdb925bdea1c-screenshot-9-400x400.jpg)
![Russell Hobbs Honeycomb[Black] Russell Hobbs Honeycomb[Black]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/711/5fdb925e0986f-screenshot-14-400x400.jpg)








![Russell Hobbs Victory[24990-70] Russell Hobbs Victory[24990-70]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/no_image-400x400.png)






