Бренд:
Код товару:
YC-7122915
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців !
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Діагональ екрана: 43"
Роздільна здатність: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
| Характеристики | |
| CI слот | Є |
| HDMI | 3 |
| RJ-45 (LAN) | Є |
| Smart TV | Smart |
| USB | 1 |
| Артикул | 43QNED70A6A |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Браузер | Є |
| Вес із підставкою, кг | 7.6 |
| Вес без підставки, кг | 7.5 |
| Вихідна потужність, Вт | 20 |
| Діагональ, дюйм | 43 |
| Кількість каналів | 2 |
| Камера | Ні |
| Картрідер | Ні |
| Кріплення VESA | 200 х 200 мм |
| Операційна система | webOS 25 |
| Основний колір | Чорний |
| Особливості | Супермасштабування 4K; Режим FILMMAKER MODE™; технологія Dynamic Tone Mapping; Режими зображення: 10 режимів; Автоматичне калібрування; Режим HGIG; Режим "Оптимізація гри"; ALLM (Автоматичний режим низької затримки); VRR (Змінна частина |
| Підтримка HDR | Є |
| Процесор | α7 AI 4K Gen8 |
| Роздільна здатність | UHD (4K) |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 968 x 567 x 67.9 |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 968 x 608 x 188 |
| Технології обробки звуку | Технологія AI Sound: 7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix); Технологія Clear Voice Pro; Технологія LG Sound Sync; режим Sound Mode Share; Аудіокодеки: AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (див. посібник) |
| Тип | QNED |
| Тип тюнера | Аналоговий + Цифровий |
| У режимі очікування, Вт | 0.5 |
| Функції управління | Керування зі смартфонів |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Цифровий тюнер | DVB-T, DVB-Т2, DVB-S, DVB-С, DVB-S2 |
| Частота оновлення, Гц | 60 |





































































































