Бренд:
Код товару:
YC-7120080
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців !
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Діагональ екрану: 43" Роздільна здатність: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
| Характеристики | |
| CI слот | Є |
| HDMI | 3 |
| RJ-45 (LAN) | Є |
| Smart TV | Smart |
| USB | 2 |
| Артикул | 43NANO81A6A |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Браузер | Є |
| Вихідна потужність, Вт | 20 |
| Діагональ, дюйм | 43 |
| Кількість каналів | 2 |
| Камера | Ні |
| Картрідер | Ні |
| Магазин додатків | Є |
| Операційна система | webOS 25 |
| Особливості | Nano Color; 4K Super Upscaling; |
| Підтримка 3D | Ні |
| Підтримка HDR | Є |
| Процесор | α7 AI Processor 4K Gen8 |
| Пульт ДК | Так |
| Роздільна здатність | UHD (4K) |
| Тип | LED |
| Тип тюнера | Аналоговий + Цифровий |
| У режимі очікування, Вт | 0.5 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Цифровий тюнер | DVB-T, DVB-Т2, DVB-С, DVB-S2 |
| Частота оновлення, Гц | 60 |





































































































