Бренд:
Код товару:
D-f.L5738301
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Основні характеристики:
Діапазон плівок 75 – 125 мкм
Швидкість ламінування 30 см/хв
Час нагріву - 4 хв
Ламінування документів формату А3
Spectra А3 – універсальний ламінатор початкового рівня для малого або домашнього офісу приходить на заміну класичної моделі Mars. Ламінатор Spectra А3 вирізняється сучасним дизайном і призначений для роботи з плівками товщиною до 125 мкм. Він простий в управлінні і не вимагає додаткових налаштувань. Зелений світловий сигнал підкаже про готовність до ламінування вже через 4 хвилини після включення. Ламінатор Spectra надійно захистить ваші документи від вологи та забруднення і назавжди збереже для них привабливий зовнішній вигляд.
Застосовувані технології запатентовані Fellowes: 100% Jam Free - механізм ClearPath забезпечує 100% роботу без заторів і застрягання документів при використанні витратних матеріалів Fellowes. Auto-Shut off - автоматичне відключення ламінатора після простою.
| Характеристики | |
| Автовимкнення | є |
| Автоподавання | немає |
| Вага | 1,3 кг |
| Гаряче ламінування | є |
| Дисплей | немає |
| Кількість валів | 2 шт |
| Ламінування світлин | є |
| Максимальна товщина плівки | 125 мкм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Метод нагріву | гарячі вали |
| Призначення | для дому / для офісу |
| Реверс | немає |
| Регулювання температури | немає |
| Робоча температура | немає даних |
| Розміри | 470х162х78 мм |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Тип | конвертові |
| Фольгування | немає |
| Формат | А3 |
| Холодне ламінування | немає |
| Час нагріву | 4 хвилини |
| Швидкість ламінування | 30 см/хв |





































































































