Бренд:
Код товару:
D-f.L5724801
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Saturn А4 – ламінатор останнього покоління з швидким нагрівом за 1 хв.
Saturn А4 має сучасний дизайн, дуже швидко нагрівається і призначений для роботи з плівками товщиною до 125 мкм. Ламінатор має 3 режими гарячого і 1 режим холодного ламінування. Він надійно захистить ваші документи від вологи та забруднення і назавжди збереже для них привабливий зовнішній вигляд.
Застосовувані технології запатентовані Fellowes:
InstaHeat - швидкий старт за 30-60 секунд.
100% Jam Free - механізм ClearPath забезпечує 100% роботу без застрягання документів при використанні витратних матеріалів Fellowes.
Auto-Shut off - автоматичне відключення ламінатора після простою.
| Характеристики | |
| Автовимкнення | є |
| Автоподавання | немає |
| Вага | 1,7 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 117х385х154 мм |
| Гаряче ламінування | є |
| Дисплей | немає |
| Кількість валів | 2 шт |
| Ламінування світлин | є |
| Максимальна товщина плівки | 125 мкм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Метод нагріву | гарячі вали |
| Нагріваючий елемент | з внутрішнім нагріванням |
| Призначення | для дому / для офісу |
| Реверс | немає |
| Регулювання температури | немає |
| Робоча температура | немає даних |
| Розміри | 385х154х117 мм |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Температура | немає даних |
| Тип | конвертові |
| Фольгування | немає |
| Формат | А4 |
| Холодне ламінування | є |
| Час нагріву | 1 хвилина |
| Швидкість | 30 см/хв |
| Швидкість ламінування | 50 см/хв |





































































































