Бренд:
Код товару:
D-Agent LM-A4 200
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Офісний ламінатор 2 в 1.
У комплект входить різак для паперу з довжиною різу 305 мм.
Малобюджетний і функціональний.
Рекомендації: для офісних робіт, де необхідне використання різної товщини плівки.
Максимальний формат ламінування - 230 мм.
Індикатор готовності, розігрів 1,5-7 хвилин.
Режими регулювання температури для плівки: 75/100, 125/175, 200/250 мк.
Працює з різною товщиною плівки від 75 мк до 200 мк.
Можливість холодного ламінування, ламінування фотографій.
| Характеристики | |
| Автовимкнення | немає |
| Автоподавання | немає |
| Вага | 1,32 кг |
| Гаряче ламінування | є |
| Дисплей | немає |
| Кількість валів | 2 шт |
| Ламінування світлин | є |
| Максимальна товщина плівки | 200 мкм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Метод нагріву | гарячі вали |
| Призначення | для дому / для офісу |
| Реверс | немає |
| Регулювання температури | немає |
| Робоча температура | 150°C |
| Розміри | 356х152х67 мм |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Тип | конвертові |
| Фольгування | немає |
| Формат | А4 |
| Холодне ламінування | є |
| Час нагріву | 7 хвилин |
| Швидкість ламінування | 30 см/хв |







































































































